Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: language
bn: ভাষা
