Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: title
fil: pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: type
fil: uri

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: language
fil: wika
