Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: key
ja: キー

en: Search Keywords
ja: 検索キーワード

en: type
ja: タイプ

en: Desc
ja: 降順

en: Configuration
ja: 環境設定

en: City
ja: 市区町村

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Token
ja: トークン

en: Add menu item
ja: メニュー項目の追加

en: Url field
ja: URLフィールド

en: Province
ja: 都道府県

en: Apply
ja: 適用

en: Data
ja: データ

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Filter identifier
ja: フィルターの識別子

en: language
ja: 言語

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Request message
ja: メッセージをリクエスト
