Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: type
km: ប្រភេទ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Add menu item
km: បន្ថែម​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: language
km: ភាសា​
