Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
