Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: subscribe
pl: subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: key
pl: klucz

en: Search Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: type
pl: typ

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: City
pl: Miasto

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: Add menu item
pl: Dodaj element menu

en: Url field
pl: Pole URL

en: Province
pl: Województwo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Filter identifier
pl: Identyfikator filtra

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: language
pl: język

en: openid
pl: OpenID

en: Menu Type
pl: Typ menu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Request message
pl: Komunikat żądania
