Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: title
sv: titel

en: Delete
sv: Radera

en: subscribe
sv: prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: key
sv: nyckel

en: Search Keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: type
sv: typ

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: City
sv: Stad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Add menu item
sv: Lägg till menyval

en: Url field
sv: URL-fält

en: Province
sv: Landskap

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Title field
sv: Titelfält

en: Sex
sv: Kön

en: Filter identifier
sv: Identifierare för filter

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: language
sv: språk

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Request message
sv: Begär meddelande
