Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: subscribe
vi: đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: - None -
vi: - Không -

en: Country
vi: Quốc gia

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Description field
vi: Trường ghi chú

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: key
vi: khóa

en: type
vi: loại

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: City
vi: Thành phố

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Url field
vi: Trường url

en: Province
vi: Tỉnh

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Data
vi: Dữ liệu

en: language
vi: ngôn ngữ

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
