Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu
