Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია
