Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
