Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
