Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
