Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
