Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Secret
vi: Mật
