Wedia (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Custom
da: Tilpasset

en: Original image
da: Originalt billede

en: Filters
da: Filtre

en: Sort
da: Sortér

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: The path '@uri' is invalid.
da: Stien '@uri' er ugyldig.
