Wedia (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Custom
it: Personalizzato

en: Original image
it: Immagine originale

en: Filters
it: Filtri

en: Reference
it: Riferimento

en: Sort
it: Ordinamento

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini

en: The path '@uri' is invalid.
it: Il percorso '@uri' non è valido.
