Wedia (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Custom
jv: Kostum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Sort
jv: Urutna

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
