Wedia (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Custom
cs: Vlastní

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Filters
cs: Filtry

en: Sort
cs: Řazení

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
