Wedia (1.0.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: The path '@uri' is invalid.
lt: Kelias '@uri' neteisingas.

[ctx: Wedia]
en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.
