Wedia (1.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Custom
sv: Anpassad

en: Original image
sv: Originalbild

en: Filters
sv: Filter

en: Reference
sv: Referens

en: Sort
sv: Sortera

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
