Week Field (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Date
eu: Data

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: General
eu: Orokorra

en: Week
eu: Astea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Text value
eu: Testu balioa
