Week Field (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Date
be: Дата

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: General
be: Агульны

en: Week
be: Тыдзень

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
