Week Field (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
