Week Field (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Date
bs: Datum

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Default value
bs: Defaultne postavke
