Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Date
ca: Data

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Text value
ca: Valor de tipus text
