Week Field (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Date
cs: Datum

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: General
cs: Obecné

en: Week
cs: Týden

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Text value
cs: Textová hodnota
