Week Field (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Date
cy: Dyddiad

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: General
cy: Cyffredinol

en: Week
cy: Wythnos

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
