Week Field (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: General
da: Generelt

en: Week
da: Uge

en: Default value
da: Standardværdi

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Text value
da: Tekstværdi
