Week Field (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: General
el: Γενικά

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
