Week Field (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
