Week Field (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Value
es: Valor

en: Date
es: Fecha

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Format: @format
es: Formato: @format

en: Text value
es: Valor de texto
