Week Field (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Week
fi: Viikko

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Text value
fi: Tekstin arvo
