Week Field (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: General
fr: Général

en: Week
fr: Semaine

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Format: @format
fr: Format : @format

en: Text value
fr: Valeur textuelle
