Week Field (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Date
gl: Data

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: General
gl: Xeral

en: Week
gl: Semana

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: - Select -
gl: - Seleccione -
