Week Field (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Date
gu: તારીખ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
