Week Field (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Value
he: ערך

en: Date
he: תאריך

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: General
he: כללי

en: Week
he: שבוע

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Text value
he: ערך טקטואלי
