Week Field (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Value
hi: मान

en: Date
hi: तारीख

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: General
hi: सामान्य

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Text value
hi: पाठ मान
