Week Field (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Date
hr: Datum

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: General
hr: Općenito

en: Week
hr: Tjedan

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -
