Week Field (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Date
hu: Dátum

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: General
hu: Általános

en: Week
hu: Hét

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Text value
hu: Szöveges érték
