Week Field (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
