Week Field (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Date
id: Tanggal

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: General
id: Umum

en: Week
id: Pekan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Text value
id: Isi teks
