Week Field (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Date
is: Dagsetning

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: General
is: Almennt

en: Week
is: Vika

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
