Week Field (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Date
it: Data

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: General
it: Generale

en: Week
it: Settimana

en: Default value
it: Valore predefinito

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Text value
it: Valore testuale
