Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Value
ja: 値

en: Date
ja: 日付

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: General
ja: 全般

en: Week
ja: 週

en: Default value
ja: デフォルト値

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format

en: Text value
ja: テキスト値
