Week Field (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Date
jv: Tanggal

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: General
jv: Umum

en: Week
jv: Pekan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
