Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Date
ka: თარიღი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
