Week Field (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
