Week Field (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Week
kn: ವಾರ
