Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: General
ku: گشتی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
